2023 m. vasario 3 d.Panevėžio miestoJuozo Miltinio dramos teatre buvo apdovanoti ir pagerbti „Metų ūkis 2022″ konkurso laimėtojai. Iš viso renginyje dalyvavo 323 dalyviai iš 33 savivaldybių. Net 99 dalyviai – ūkiai pasidalijo laimėjimais ir šiais metais buvo apdovanota net po 33 pirmos, antros ir trečios vietų laimėtojų iš kiekvienos savivaldybės.

Photo by LŪS

Konkursas “Metų ūkis” 2022 m. įvyko jau dvidešimt devintą kartą! Renginio metu aptarti konkurso rezultatai, vyko svečių sveikinimai ir visų laimėtojų apdovanojimai.

„Humilat grow“ Lietuvos prekės ženklo atstovai buvo pakviesti į šią kilnią šventę. Mes dalyvavome ir kaip renginio rėmėjai, ir kaip įmonė, kurios veiklai yra artima renginio idėja! „Humilat grow“ atstovai turėjo galimybę pasveikinti laimėtojus, taip pat pavyko ir pabendrauti su renginio dalyviais ir trumpai pristatyti jiems mūsų siūlomą produktą.

Visiems laimėtojams buvo įteiktos „Humilat“ dovanos, dabar kiekvienas iš jų turės puikią galimybę patobulinti savo ūkį su „Humilat Grow“ preparatu!

Šiuo metu neretai girdime, jog dalis ūkininkų tiesiog traukiasi iš veiklos, ypač pienininkystės sektoriuje, ir pagrindinė priežastis – tai itin drastiškai mažinamos pieno supirkimo kainos, kai sąnaudos tik auga ir nėra galimybių jas sumažinti. Norisi tikėti, kad konkurso laimėtojai mato savo ateitį ir nusiteikę toliau tęsti savo šeimos tradicijas ūkininkaujant.

Mes džiaugiamės, kad Lietuvos ūkininkų sąjunga ir mūsų įmonės atstovus sieja tvirtas ryšys ir tikimės tęsti mūsų bendradarbiavimą ir toliau.