„Humilat“ komanda siūlo kompleksinį sprendimą skirtą padėti ūkininkams padidinti 2023 metų derlių 2022 metų kainomis!

Rudens sėkmės formulė:

Sėklos apvėlimas (su apvėlimo priemonėmis (beico normą siūlome sumažinti 30% arba be jo), 1 tonai sėklų naudoti 1,5-2 litrų „Humilat Grow“ normą. „Humilat Grow“panaudojimas sėkloms apvelti padidina jų daigumą ir sutrumpina augalų sudygimo laiką bei sumažina pažeistų daigų skaičių. „Humilat Grow“ – tai natūralus biostimuliantas, kuris padidina šaknų masę ir pagerina maistinių medžiagų įsisavinimą, o tai leidžia sumažinti sėjimo normą 10-15%.

Šiaudų perdirbimas. Sąnaudos: 5 l/ha „Humilat Grow“ plius 5-7 kg/ha karbamido (veikliąja medžiaga) plius 200-250 l/ha vandens.

Mūsų preparatas – tai efektyvus būdas padidinti organinių medžiagų kiekį dirvožemyje ir paskatinti pagreitintą šiaudų mineralizaciją. Gaunama nauda – 45-60 eurų 6-7 tonų šiaudų. Kaip jau buvo įrodyta atlikto tyrimo metu Joniškėlio bandymo stotyje, „Humilat Grow“ pagreitina šiaudų mineralizaciją ir susiskaidymą iki 21% (kai kuriais atvejais ir daugiau), todėl jus galėsite sutaupyti, sunaudojant iki 50% mažiau salietros ar karbamido!

Rudeninis dirvos apdirbimas (priešsėjinės kultivacijos metu, naudojant mineralines ir (arba) organines trąšas (arba be jų), 10 litrų preparato 200 – 250 litrų vandens 1 ha).

Pirmasis purškimas javams rudenį – krūmijimosi tarpsnio pradžioje (1 l „Humilat Grow“ (dažniausiai naudojamas su herbicidu) sumaišyti su 200 – 250 l vandens ir gautu tirpalu apdoroti 1 ha.

Pasiūlymas galioja iki 2022-09-10!

Preparato poveikis:

  • Suriša technologinio užterštumo produktus, padidina augalų maistinių medžiagų, esančių trąšose, pasisavinimą, taip pat sumažina mineralinių trąšų išplovimą, ilgainiui pagerina dirvožemio savybes: padidina vandens talpą, aeraciją, struktūrą.
  • Sumažina mineralinių trąšų įterpimo normą iki 30%.
  •  Padidina javų, aliejinių augalų ir ankštinių augalų derlingumą nuo 8 % iki 12% ir daugiau.
  •  Padidina daržovių, uogų ir vaisių derlingumą nuo 20 % iki 40%.

Susisiekite su mumis dabar ir gaukite geriausius šio rudens pasiūlymus savo būsimam derliui!

Be to, mūsų agrokonsultantas mielai Jus pakonsultuos bei suteiks daugiau informacijos apie tai, kaip efektyviausiai taikyti mūsų preparatą.

Pasiūlymas galioja iki 2022-09-10!